Previous Next
web tasarım, web site tasarım, kurumsal kimlik, logo tasarım, seo, mobil uyumlu web site, web site paketleri, e ticaret, sanal mağaza, trabzon web site tasarım, trabzon tasarım, web yazılımları, kurumsal web tasarım hizmeleri, internet sitesi, tasarım, kurumsal kimlik
Google Optimization

İyi bir web sitesi başta google olmak üzere arama motorlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmalıdır. Web site kriterlerine uygun aranan kelimelerle bulunmak istemektedir. SEO uygulamaları ile web sitelerin bulunabilirliğini arttırabilmek için web tasarımcılar elinden gelen çabayı sarfetmektedirler. Arama motorları internet üzerinde arama yapmayı kolaylaştırmayı sağlar. Arama yaparken, bir markette yönlendirici tabelaların bulunduğu gibi web sitelerinde sadeleştirilmiş, yönlendirici başlıkları bulunması web siteyi ziyaret eden kullanıcılar Google gibi arama motorlarında da yine, başlıklardaki aradığı kritelere göre linklere tıklayarak ziyaret ederler. SEO iyi yapılmış bir web sitesini arandığı kelimelerle kolay ulaşım sağlayıp ziyaretçinin sizi bulmak istediği amaca uygun karşılamak seo nun kullanım gereksinimini ortaya koymaktadır. Web siteler görüntü kirliliği, gereksiz yazı fontları, fazlasıyla reklam kokan yapılarıyla ziyaretçilerin sıkılıp bulundukları sayfalardan ve hatta web sitesinden ayrılmalarını sağlar. Google Optimization ve seo uyumlu Web sitenizde ziyaretçilerin uzun süre ziyaret etmeleri ve vakit geçirmeleri onları hoşnut kıldığınız anlamınada gelir.
BACETEK arama kriterlerini göz önünde bulundurarak yapmış olduğu web sitelerinde ve web yazılımlarında tüm bu özellikleri en ince ayrıntısına kadar dikkat etmektedir .
Emlak ve araba satış kiralama web siteleri ve sistemleri üretmekteyiz
İşletmelerin Logo ve görsel tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.
Web siteleri üzerinden satış yapmak yazılımların geliştirilmesiyle ve bankaların sunduğu imkanlarla kolay hale gelmektedir. Firmamız sipariş ve e-ticaret çözümleri üretmekteyiz.
Şirketlerin dünya üzerine internet ortamında seslenebilecekleri web sitelerini tasarlıyoruz.
İnternet ortamında kullanılabilir yönetilebilir uygulamalar yapmaktayız.
Şirketleri en iyi anlatabilecek tasarımları gerçekleştiriyoruz.
arama motorları SEO çalışmaları ve ulaşılabilirlik için çaba sarfediyoruz.
İnternet kullancılarının vazgeçilmezi olan mobil cihazlar için çözümler üretiyoruz.

İletişim :

  • Bace Bilgisayar Web Tasarım ve Web Yazılımları
  • Yaylacık mah. Armutçuğlu sk. 4/b Akçaabat - TRABZON
  • +90 532 478 27 94
  • baris@bacetek.com