Previous Next
web tasarım, web site tasarım, kurumsal kimlik, logo tasarım, seo, mobil uyumlu web site, web site paketleri, e ticaret, sanal mağaza, trabzon web site tasarım, trabzon tasarım, web yazılımları, kurumsal web tasarım hizmeleri, internet sitesi, tasarım, kurumsal kimlik
Web Tasarım

World wide web www ile başlayan ve dünyaca kabul edilmiş web dilleri HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets). web tasarım ve kodlayıcıları için web sayfa içinde neyi nasıl durması gerektiğini bildiren ve ziyaretçilere nasıl görünmesi gerektiğini belirleyen dillerdir. Web tasarım deyince ilk akla gelen bir web sitesinin grafik ve görsel olarak ayarlanması gelir ki doğru bir algı olan, ziyaretçileri ilk olarak etkileyen kısım da görselliktir.Web tasarım da grafik açıdan zengin bir yapının yanı sıra kullanış kolaylığı, sayfanın hızlı ve istikrarlı çalışması, kolay ulaşılabilirlik, gereksiz reklam ve gerksiz içerik barındırmama, ziyaretçilerin ve kullanıcıların web sayfa içerisinde aradıklarını rahatça bulabilmeleri hazırlanmış olan web sitesinin hedef kitle ve oluşturma amacına hizmet edilebilmesi için gerekli ilkelerdir.
İyi bir web sitesi bu kritelerin bulunması ile sınırlı kalmaz. Arama motorları sizi kolay bulabilmeli, yani Search Engine Optimization SEO hedef kitleyi arama motorları üzerinden web sitesini buluşturmayı hedefler. Önemli olan amaca uygun web sitesi tasarlamaktır. Web tasrım yaptran müşteiler, istekler sadece web sitesi için gerkli olanları içermiyor. Web sitesinin iyi olması için herşeyi içerisinde barındırması gerkemiyor aksine amacına uygun olması gerekiyor . Örnek vermek gerikrse bir mobilya dekorasyon sitesi veya mağazası web sitesinde dolar kuru veya dış haber kaynaklı site bağlantıları bulunması gerekmemekte. Bu tarz tutum ve çalışmalar google ve arama motorları tarfından avantaj sağlamadığı gibi değer kaybına mal olmaktadır.

BACETEK iyi bir web sitesi kriterlerine uygun tüm bu kuralları gözeterek müşterilerinin memnuniyeti için çaba sarfetmektedir

Emlak ve araba satış kiralama web siteleri ve sistemleri üretmekteyiz
İşletmelerin Logo ve görsel tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.
Web siteleri üzerinden satış yapmak yazılımların geliştirilmesiyle ve bankaların sunduğu imkanlarla kolay hale gelmektedir. Firmamız sipariş ve e-ticaret çözümleri üretmekteyiz.
Şirketlerin dünya üzerine internet ortamında seslenebilecekleri web sitelerini tasarlıyoruz.
İnternet ortamında kullanılabilir yönetilebilir uygulamalar yapmaktayız.
Şirketleri en iyi anlatabilecek tasarımları gerçekleştiriyoruz.
arama motorları SEO çalışmaları ve ulaşılabilirlik için çaba sarfediyoruz.
İnternet kullancılarının vazgeçilmezi olan mobil cihazlar için çözümler üretiyoruz.

İletişim :

  • Bace Bilgisayar Web Tasarım ve Web Yazılımları
  • Yaylacık mah. Armutçuğlu sk. 4/b Akçaabat - TRABZON
  • +90 532 478 27 94
  • baris@bacetek.com